Yorumlar

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

merhaba ben İstanbul’dan cemal biner bundan 23 yıl önce Atilla hocam ile tanıştık babam 2000 yılında Kıbrıs’ta ağır bir kalp krizi geçirmişti ve gatada Atilla hocanın sayesinde başarılı bir ameliyat gerçekleştirildi fakat geçen sene 2022 yılında babamın tekrardan bir kalp sorunu oluştu ve İstanbul’da özel bir hastane kalp pili takılması gerektiğini ifade etmişler bende bunun üzerine tekrardan Atilla bey ile iletişime geçtim ve yapmış olduğu tetkiklerde damarlarda tıkanma olduğunu ve stent ile sağlığına kavuşabileceğini ifade etti ve başarılı bir operasyondan sonra su anda Allah a şükür çok daha iyi konusunda gerçekten uzman olan Atilla hocam aynı zamanda bizlere aileden biri gibi davrandı kalp sorunu ile ilgili sıkıntı yaşayanların mutlaka Atilla hocamız ile bağlantıya geçmesini yürekten tavsiye ederim Allah sizden razı olsun hocam tekrar tekrar teşekkürler

Cem*** B***

Bir yakınımın tavsiyesi üzerine hocamıza müracaat ettim. Onun sayesinde by-pass gerekli açılamaz denilen damarı anjiyo ile açtı. Hocamın üç kişilik ekibi harikaydı, şen şakrak neşeli bir şekilde anjiyo yaptılar. Değerli hocama, asistanı Ömer hocama, Rukiye hanıma ve Ulaş beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
-Hacı Murat Turgut.

Naz*** T***

Bir kaç ay önce yüksek tansiyon şikayetim sonucunda gitmiştim. çok memnun kalmıştım, çok yakın davranmıştı. ben gittiğim zaman liv hospital’daydı ama şu anda YDA’ya geçmiş kendi özel muayenehanesine.

Hak*** B***

Tavsiye üzerine Atilla Beye Samsun’dan Ankara’ya gittik…Samsun’da özel bir hastanede acil by-pass yapılması gerekiyor aksi halde damarları açılmaz diye korkutulan annemi,anjiyo sonuçlarını gördükten sonra stentle tıkalı damarları açıldı. Bizi çok şükür bypassdan kurtardı.asistanı Tuğba hanımla birlikte çok ilgilendiler Çok teşekkür ediyorum.
Kalp hastalarına tavsiye ediyorum.

Ahm*** A***

Baska doktorlarin Bypass harici acilmaz dedigi damarlari bypass ameliyati yapmadan acan bir doktordur. hasta ve hasta yakinlarina gayet samimi yaklasiyor.

Hem doktorlugu hem de insanligi iyi olan, hasta ile iletisimi gayet samimi, saygili.

Kalp hastalarinin kendisine muayene olmadan karar vermemesi gerektigini soyleyebilirim.

Ayni zamanda; Asistan doktoru Ömer Faruk beye ve Asistani Tuğba Hanima ayrica tesekkur ediyorum.

İsm*** G***

Gerçek hekimlerden…ilgili zeki ve eglenceli bir hoca guvenle kendinizi teslim edebilirsiniz…

Sül*** K***

Annemin taşikardi sorununu bir ilaçla çözdü.Çok ilgili sevecen birisi.Çok teşekkür ederiiz

Mav*** A***

Tansiyon nedeniyle panik halinde ilk gittiğim muayeneden çok moralli olarak çıktım 5 aydır ilk defa rahat uyudum ilgi alaka çok iyiydi Hocama çok teşekkür ediyorum Av.Fatma Çiftlik

Fat*** Ç***

İşini severek yapan enerjisi samimiyeti sabrı ve güleryüzlülüğü ile her hastanın karşılaşmak isteyeceği nadir doktorlardan biri biz iyi ki tanıdık.Her zaman her daim her şartta ve koşulda ulaşabildiğimiz sevgili doktorumuz iyi ki var.Beni yıllardır kullandığım tansiyon ilacından ,yıllardır yaşadığım psikolojik durumdan beni kurtaran sevgili doktorum Prof.Dr.Atilaf İYİSOY’a sonsuz teşekkürlerimi sunar onu Allah’a emanet ederim .İyiki varsınız.

Ali*** P***

Annemin kalp kapakçık darlığı şikayeti için gitmiş olduğumuz çok değerli Doktor’umuz Prof.Dr.Atila İyisoy hocamıza emekleri, yakınlığı, ilgi ve alakasından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kendisinin gerçekleştirdiği son derece başarılı TAVİ operasyonu ile çok şükür annem sağlığına kavuştu. Bi zleri bu süreçte hiç yalnız bırakmayıp, soru ve sorunlarımıza sabırla ve ilgiyle çözümler buldu, hakkını asla ödeyemeyiz. Böylesine kıymetli bir hocamıza denk gelmek bizim şansımız oldu. Maharetli elleriyle daha nice hastalara şifa dağıtacaktır, ömrü uzun, varlığı daim olsun.Saygı ve sevgilerimizle. Saime Altınsoy ve Ailesi

Gül*** G***

Yıllardır 30 metre yürüyüş yapamazken 6 ay sonra bacaklarım ve kalbimden anjiyo oldum hocam sayesinde 6 km yürüyüş yapıyorum allah ondan razı olsun aşiret reisi olarak ona minnettarım Burhan AÇIK

Hat*** Ç***

Atila hocamı bugün tanıdım annemi götürdüm kalp rahatsızlığı için diğer arkadaşlarında söylediği gibi gerçekten mükemmel bir doktor mükemmel bir insan Rabbim hayırlı uzun ömürler versin ailesine bağışlasın ve Atila hocam gibi doktorlarımızın sayısını artırsın güler yüzünüz ilgi alakanız hepsinden önemlisi insani tarafınız için size çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız.

fa...k

Atila Bey, mesleki bilgisiyle ve insani duruşuyla bizleri kendisine hayran bıraktı….Çok teşekkürler hocam…..

ca...l

Atilla Hocam dan allah razi olsun annemi tedavi etti mevlamin izniyli hocamin gayretiyle sifa bulduk hocam cok güler yüzlü hos görülü her sorduğun soruyu nezaketle cevap liyor allah razi olsun mevlam ömrünü uzun etsin Hüseyin akin

ak...n

İleri derecede kalp yetmezliği tanısı ve prostat hastalığı nedeniyle sonda ile yaşayan ve ameliyat olamaz denilen 64 yaşındaki babam için Atila Hocayla tanıştık…

Kendisi gerek bilgisiyle, gerek babamın moralini yükseltmesi ve her sorduğumuz soruya bizim anlayacağımız dilden cevap vermesiyle kendine hayran bıraktı.Keşke daha önce tanışsaymışız da o kadar kapı aşındırmadan,babamın moralini motivasyonu kırılmadan bu tedaviyi ilerleseymişiz.

Tedavi süreci devam ediyor ve biz Atila Hoca sayesinde babamın iyileşeceğinden ve sondadan kurtulacağından eminiz ve çok güveniyoruz.

Her şey için teşekkürler…

c....

Dünyada tanıdığım en iyi kalp doktoru. Anneme açık ameliyat önerilmişti. Stend takarak sorunu çözdü. Gerek bilgi gerek insanlık olarak kendisine ömür boyu teşekkür borçluyuz aile olarak. Allah korusun böyle doktorları

me...5

Hastalarına pozitif enerji yükleyen, sonrasinda koymuş olduğu teşhislerle en kararlı ve doğru tedavi yöntemlerini belirleyen konusunda uzman, yenilikleri her daim takip eden, insanlık icin yaratılmış alcakgonullu mutevazi bilgili bir hekimdir. 35 yasinda kalp krizi gecirdikten sonra beni hayata bağlayan psikolojimin duzelmesini saglayan yegane insandir. Kendisini her zaman saygiyla aniyorum. Allah basimizdan eksik etmesin.

d.....

1997 yılında 45 yaşında geçirdiğim ağır bir kalp krizi ile gittiğim o günkü adı Gülhane Askeri Tıp Akademisi acil servisinde müdahale ederek yaşama dönmemde çok büyük emeği olan 22 yıldır sürekli olarak konrola gittiğim ilgisini esirgemeyen güler yüzlü sevecen müstesna eşine ender raslanan kişiliğe sahip olan bilgisi ve değerlendirmeleri ile hastalarına şifa dağıtan değerli hocam Atila beye şükranlarımı sunarım. İyi’ki varsınız. Sizin gibi bilim insanlarına bu Ülkenin ihtiyacı var. Rabbim yardımcınız olsun.Sevgi ve saygılarımla.

en...l

Babamın kalp yetmezliği rahatsızlığından dolayı pek çok doktor gezdik. En sonunda Atila Hocayı buradaki yorumlardan bulduk. Atila hocamız gerek bilgi olarak gerek insanlık açısından oldukça iyi bir doktor. Yaptığı operasyonlar ve aldığı kararlar ile hastanızı emanet edebileceğiniz en iyi doktorlardan.

t...

Hoca memleketin yetiştirdiği 10 numara insan ve doktor.Mitral darlığıma müdahale etmişti.Allah yolunu bahtını açık etsin.Ankara ya uğrarsam ziyaret etmek isterim.

me...n

Yıllardır kontrolündeyim. GATA’da kalp krizi geçirdiğim günden beri yanımda. Sayesinde by-pass olabildim ve haklılığı kanıtlandı. Müteşekkirim..

i̇...r

Geçen hafta yaşadığım kalp krizi ve anjiyo ile ilgili net bilgilere ihtiyacımız vardı . Atila bey sayesinde aklımızdaki tüm sorulara cevap bulduk . Kendisi
gayet ilgili ve kibar. Sıcak yaklaşımı bize güven verdi . Bundan sonraki tedavi planımızı netleştirdik. Kendisi çok başarılı ve en önemlisi hasta psikolojisinden çok iyi anlayan bir doktor.

on...k

Babami yüksek nabız sikayetiyle goturdum. Kendisi bizi çok güzel bilgilendirdi ve etkili bir tedavi yöntemi uyguladi. Kendisine ailecek teşekkür ediyoruz. Annem ve babam çok memnun kaldilar. Gönül rahatlığıyla Atila hocama kendinizi teslim edebilirsiniz.

m....b

Anjiyo ve stent sonrası kontrol amaçlı gittim. Durumumu anlattım, detaylı muayene etti ve her safhasında bilgilendirdi, yapılacak tedaviyi anlattı. Ekrandaki görüntü üzerinden bilgilendirdi. İletişimi ile güven verdi. Çok teşekkür ediyorum.

m....

Güler yüzlü mütevazı hastayı dinleyen ilgilenen bir doktor iyiki tanışmız kendisi anjio yaptı nasıl kolay oldu anlamadım
bile işi gücü rast gitsin

o.....

Yaklasimindan ve bilgilendirmesinden memnum kaldim.Tahlillerimi inceleyip nelerden kacinmam gerektigini ve neleri yapmam gerektigi konusunda tavsiyeler verdi.

l....b

Annemin kalp kapacık darlığı şikayeti için gitmiş olduğumuz çok değerli Doktor’umuz Prof.Dr.Atila İyisoy hocamıza emekleri, yakınlığı, ilgi ve alakasından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kendisinin gerçekleştirdiği son derece başarılı TAVİ operasyonu ile çok şükür annem sağlığına kavuştu. Bizleri bu süreçte hiç yalnız bırakmayıp, soru ve sorunlarımıza sabırla ve ilgiyle çözümler buldu, hakkını asla ödeyemeyiz. Böylesine kıymetli bir hocamıza denk gelmek bizim şansımız oldu. Maharetli elleriyle daha nice hastalara şifa dağıtacaktır, ömrü uzun, varlığı daim olsun.Saygı ve sevgilerimizle. Saime Altınsoy ve Ailesi

sa...i

2020 yılında babam için hipertropik kardiyomiyopati hastalağından dolayı tanıştığımız ve gerek operasyon gerek bilgilendirme gerek ilgilenme açısından çok memnun kaldığımız alanında çok başarılı doktorumuz.çok teşekkürler

e.....

Atilla Hocama tavsiye üzerine ulaştım. Babam kalp krizi geçirmişti, başka bir hastanede tedavi olmuştu fakat durumu iyi değildi. Atilla Hocamın gerçekleştirdiği operasyon sayesinde babam çok kısa bir sürede kendisini toparladı. Atilla Hocamın hekimliği de insanlığı da mükemmel kendisinden Allah razı olsun. Çevremdeki kardiyoloji sorunu yaşayan herkese Atilla Hocamı tavsiye ediyorum.

b.....

Ben Atilla Hoca’nın eski hastalarındanım. Kendisini bana başka bir kardiyoloji uzmanı olan doktor tavsiye etmişti zaman çalıştığı hastanede hipertrofik kardiyomiyopati hastalığımdan dolayı tedaviye aldı beni. Kontrollerim devam etmektedir. Kendisi çok beyefendi.Atilla hoca dört dörtlüktür. Ben sadece ona muayene oluyorum ve Türkiye’nin diğer ucundan Manisa dan geliyorum Benim durumumda olan bir iki arkadaşıma tavsiye ettim. Onlarda muayeneye gittiler.

s.....

Atilla Hocam’ı meslektaşı sayesinde tanıdım.Kalp rahatsızlığım dolayısıyla kendisine başvurdum. Hocanın uyguladığı tedavilerden memnun olduğum için doktor hasta ilişkimiz halen devam etmektedir.Her şeyden önce çok iyi bir insan. Her hastasına aynı samimi ve candan yaklaşımı vardır. Onun dışında iyi bir hekim. Başka doktorların cesaret edemediği tedavileri uygulamakta oldukça cesur ve başarılı.Kendisiyle görüşerek rahatsızlığı bulunan eş, dost ve tanıdıklarımı yönlendiğim kişiler olmuştur.Sağlık sektöründe Atila hocam gibi değerli hekimlere hak ettikleri saygı ve sevgi her daim gösterilmelidir.

c.....

Atila Bey ile uzmanlık alanı farklı olan bir meslektaşının tavsiyesi üzerine tanıştım. Hissettiğim düzensiz kalp atışlarım nedeni ile kendisine başvurdum. Daha öncesinde farklı kurum ve doktora muayene olmuştum fakat net bir sonuç alamamıştım. Atila Bey yapılan muayene ve kontroller sonrasında ARVD teşhisi koydu. Ben kendisinin genç hastalarındanım. 15 yıldır düzenli olarak kontrollerim kendisi tarafından yapılmakta. Kendisi harika bir doktor olmanın yanında hayatımda tanıdığım ve tanıyabileceğim en mütevazi ,en saygı değer, en değerli insandır. Benim için belirtmiş olduğum süre zarfında hem doktor, hemde kendime koyduğum engelleri kaldırmamda yol gösterici bir Abi olmuştur. Farklı bir şehirde kalp krizi geçiren babamında kontrolleride kendisi tarafından yapılmakta Atila Bey iyi demeden iyi olduğuna inanmazdım 🙂 Dilerim Hayat kendisini ve sevdiklerini hiç üzmesin yüzleri her daim gülsün. Yolu hep açık olsun. Hayatımızın sonuna kadar ailemin ve benim dualarımız hep kendisi ile olacak.

su...ı

Yüksek Tansiyon şuphesi uzerine sevk edildim. USG ve Holter sonuclarima göre değilmisim.Kibar ve pozitif enerjisi ile hastalarin tercih edebileceği bir doktor.

f....a

Atila hocamıza anne ve babamın tansiyon şikayeti üzerine gitmiştik.. ( özellikle annem’in yüksek tansiyon şikayeti üzerine anneme takılan Holter cihazı ile yapılan takip) Yani diyeceğim şudur ki, Atila hocam Çok insan cıl çok ilgili ve detaycı bi Doktor. Tahlil ve tetkik sonuçlarımız dan güzel sonuçlar çıktı.. Güzel haberler aldık hocamızdan..

se...

Sonradan çıkan tansiyon sorunum ile ilgili 10 gündür çok tedirgindim ancak Atilla Bey’in yaklaşımı ve sağlığımla ilgili detaylı açıklamaları ve çözüm önerileri beni çok rahatlattı.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

e.....

Uzun süre panik atak deyip gönderildim. Yıllarca gitmedigim Dr kalmamıştı ki. Atilla bey son durak oldu. 15 yıl oldu sanırım. Çarpıntı ayaklarımın sebebini buldu ve tedavisi ile yıllardır acile gitmeden yaşıyorum. Güler yüzlü, ilgili işinde gerçekten insan odaklı bir Doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok. İyi ki varsınız hocam. Saygılar, sevgiler

ha...a

Her yıl düzenli kontrol amaçlı Atilla hocama giderim , tetkikleri tahlilleri ister detaylı bilgileri verip beni gönderir . Hocama güveniyorum kendimi şanslı hissediyorum Atilla hocama muayene oluyorum acil durumlarda telefonla bilgi alabiliyorum .Herkese öneriyorum . Acaba hangi kardiyalog a gitsem diye düşünenler işte Hocamız burada 🙂

h ...p

Hocamız işinde gayet başarılı, daha önce bypass olmadan açılmaz dedikleri damarı anjiyo ile açtı ve stetnt taktı.

ha...i

Uzun süredir çarpıntı hissediyordum, geçtiğimiz yıl da bir uzman doktor başvurum olmuştu ancak verim alamamıştım. Son zamanlarda şikayetlerimin artışı üzerine Atilla Bey’e başvurdum. Atilla Bey’in hastaya yaklaşımı, yaşam öyküsü alması ve muayenesi, muayene sonrası detaylı ve anlaşılır şekilde açıklama yapması ve kendisine eşlik eden ekibi beklentilerimi oldukça karşıladı. EKO-EKG-Kan tahlili ve Ritim Holter uygulandı, bunları değerlendirdiğinde ablasyona ihtiyaç görmediğini ifade etti. Okuyan herkese acil şifalar diliyorum.

gö....

Atila Hoca annemin ritim sorununu etkili bir şekilde çözdü. Kendisi de ekibi de gayet ilgililer.

bü...t

Bir doktorda olabilen tüm özellikler mevcut.Herşeyden evvel adam gibi adam.Doktor gibi de doktor.İlgi alaka bilgi şefkat güüleryüz ve tedvi için gerekli olan herşey Atilla hocam da mevcut.İyiki varsın Hocam.Senin g,bi kişilere ihtiyacımız var.saol ve başarılar.

s...ş

Geçen yıl doktorlar anneme triküspit kapaktaki açıktan ötürü ameliyat teşhisi koyunca Atila Hoca’yı buldum. Çok ilgili ve son derece kalifiye bir doktor. Anneme çok iyi geldi. Bir anjiyografi uyguladılar, Şimdilik ameliyata gerek kalmadı. Günlük hayatımda kalp problemi yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

gü...k

2003 yılı iskenstaderundan itibaren adanadaki üniversite hastanesi ve gölcük asgeri tastanein bulamadıgı rahatsızlıgımı 2004 yılında gelmiş oldugum ankaradakı baska bir asgerı hastanın sevk yapıb atilla iyisoy komutanımıza yönlendirmesisonu tedavimi oldum suanda cok iyiyim allaha şükür hocama ve ekib arkadaslarına teşekür ediyom ANAMUR BOZYAZI saygılar

al...ş

iyi bir insan iyi bir hekim. başarılarının devamını dilerim.ben kendisinin hastasıydım. yaklaşık iki yıl takipten sonra ameliyat olmama karar verdi. ameliyat oldum. iki yıl geçti allaha şükür şimdi sağlıklıyım.kendisine çok teşekkür ediyorum. allah onuda ailesine ve vatana bağışlasın.

hü...z

Her bakımdan mükemmel, hastasına değer veren, zaman ayıran ve sorularına her zaman cevap vermeye hazır bir doktor. Hayır dualarım hep onunla olsun. DENİZLİ’nin yetiştirdiği örnek insenlardan biri. Profesörlüğünün, hem biz hastalarına hem de öğrencilerine hayırlı olmasını dilerim.

i̇...k

Atila Hocam dan allah razı olsun. Onun sayesinde başarılı bir kalp ameliyatı geçirdim. Hem bilgili hemde çok ilgili bir doktor.

ak...l

merhaba ben ürgüpten taner öncelikle atila hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum benim babam iki ay önce edirnede kalp kırizi geçirdi edirnede anju yapıldı fakat trakya üniversitesindeki doktorlar babamın acilen ameliyat olması gerektiğini söylediler fakat ameliyat çok riskliydi ve %99 masada kalacağını söylediler bende araştırma yaptım ve allah karşıma attila hocamı çıkarttı kendisiyle görüştüğümde bana çok destek verdi ve moral verdi kendisinin ve ekibinin bu ameliyatı yapabileceklerini söylediler bende babamı alıp ankaraya getirdim hastaneye girdiğimiz günden çıkaçağımız güne kadar bizimle okadar ilgilendiki inanın insanın akrabası olsa bukadar ilgi bukadar alakadar olmazdı atila hocamın güler yüzlülüğü insanlığı merhameti büün doktorlara örnek olması gerekir daha sonra babamın 4 damarı tıkalıydı atila hocam ve ekibi bu çok riskli olan amelayitı yapmaya karar verdiler ve başarıyla bu ameliyatı yaptılar babam hem eker hastası hem böbrek hastası hemde yüksek tansıyon hastasıydı buna rağmen başarılı bir ameliyat gerçekleştirdiler öncelikle atila hocama daha sonra faruk cingöz hocama ve gata hastanesinde çalışan tüm personeline ilgi ve allakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum ama inanın dünyanın hiç bir yerinde atila iyisoy gibi bir doktor bulamazsınız onun güler yüzlülüğü onun merhameti hiç bir doktorda yoktur zaten hastanızı götürünce o güler yüzlülük ve insancıl olması hastanızı direk %50 iyileştiriyor atila hocamdan allah binkere razı olsun atila hocama herşey için çok teşekkür aderim

ta...k

herşeyden önce bu kadar nazik ve insana insan oldugu için deger veren branşında çok mükemmel olan bir doktor kendisi bir asker ama önce insan ve insan saglıgı diyebilen bir doktor hastası kim olursa olsun ayakta karşılayabilecek kadar mükemmel olan bir doktor çok teşekkür ederim hocam saygılarımla

tu...k

ŞU ANDA HAYATTAYSAM ÖNCE ALLAHA, SONRA ATİLLA HOCAYA MİNNETTARIM

hü...a

Cok muskil bir durumda geldigim hastanenizde bana gercekten emin ellerde oldugumu hissettirdiniz. Sizi yetistiren annenize babaniza dua ediyorum. Dilegim, sizin gibilerin sayisinin bu aziz milletimize faydalarinin artmasi yonundedir. Size tesekkur ederim Atilla Bey kardesim. Ahmet Aydemir

ah...r

Atilla hocam mükemmel bir kişiliğe sahip.mesleki ahlakı tam ve insanlara yaklaşımı takdire şayandır.Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

nu...e

Tanıdığım en mükemmel doktor insanları değer veren kendisini hastalara adamış mütevazi doğru teşhis edip doğru yönlendiriyor helal olsun kendisine teşekkür ediyorum.

al...i

alanında kusursuz bir hekim. insan olarakda tanıyabileceğiniz en iyi insan mükemmel=atila iyisoy iyi ki varsınız iyi ki sizi tanıdım

vo...a

anjiyo ustası.mükemmel insan…

yu...y

ATİLA hocama ne söylenebilirki hocam tedavileri,insanlığı,meslek ahlakı süper bir insan.TÜRKİYE cumhuriyeti için büyük bir değer.Tanımayan bilmez.

öm...r

Yorumunuzu Gönderin!

    Doktora Sorun!
    Call Now Button